KURUMSAL

Hakkımızda

 

Hakkımızda

Saarpor 1969 yılında Almanya’nın SAARland bölgesinde kurulmuştur. 2001 yılında Saarpor Bosphorus  olarak Decosa markası ile Türkiye’deki faaliyetlerine başlamış, kalite ve tecrübesi ile kısa sürede ülkemizde de sektörün önde gelen oyuncularından bir tanesi olmuştur. Ülkemizde ve dünyada önde gelen yapı market zincirlerinin tedarikçisi konumunda olan Saarpor, köklü kalite ve hizmet anlayışı ile 2016 yılı sonuna kadar büyüyerek yoluna devam etmiştir.

2016 yılı sonu itibari ile ANDEVA GRUP iştiraklerinden biri olan Ankar tarafından satın alınarak tamamen yerli ve milli sermayeye dönüşmüştür. 1999 yılında sektörünün ilk yerli üreticisi olarak kurulan Ankar bu satın alma ile birlikte sektörünün lider üreticilerinden biri haline gelmiştir. Ankar ve Decosa markaları birlikte 40 yılı aşkın tecrübe ile yeniden doğarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Polistirenden; dekorasyon, izolasyon ve ambalaj malzemeleri üreten Saarpor; yüksek kalite, hızlı tedarik, dürüst partnerlik, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile her sene daha da büyüyerek müşterilerinin yanında olmayı sürdürecektir.

©2018 - ANDPOL. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi